Sähköpostiosoitteemme ovat muuttuneet 12.4.2021 alkaen muotoon etunimi.sukunimi@mii.com

Kiinnikkeet

Myynti Tehtävä Puhelin Sähköposti
Sakari Kronqvist Myyntijohtaja 050 463 0610 sakari.kronqvist@mii.com
Tommi Koskinen Myynti/tilaukset 044 700 8734 tommi.koskinen@mii.com
Minna Kronqvist Myynti/tilaukset 044 700 8733 minna.kronqvist@mii.com
Tuotanto
Sami Antinaho Tuotantopäällikkö 050 325 1299 sami.antinaho@mii.com
Pasi Ollikainen 044 507 5006 pasi.ollikainen@mii.com
Henri Äijänen 044 700 8736 henri.aijanen@mii.com
Varasto
Karstula 044 700 8737

Naulalevyt,
Posi-raudat

Myynti Tehtävä Puhelin Sähköposti
Mika Laine Toimitusjohtaja 040 566 5886 mika.laine@mii.com
Sakari Kronqvist Myyntijohtaja 050 463 0610 sakari.kronqvist@mii.com
Myynti/tilaukset 044 700 8730 mitek.fi@mii.com
Tuotanto
Veijo Aalto Tuotantopäällikkö 0400 313 737 veijo.aalto@mii.com

Suunnittelu

Kattoristikot Tehtävä Puhelin Sähköposti
Sami Tella Suunnittelupäällikkö 044 300 2133 sami.tella@mii.com
Arto Hauhia NR-suunnittelija 044 325 1005 arto.hauhia@mii.com
Satu Jussila NR-suunnittelija 044 300 2134 satu.jussila@mii.com
Matti Akkanen NR-suunnittelija 040 905 2226 matti.akkanen@mii.com
Sami Nurminen NR-suunnittelija 040 457 0973 sami.nurminen@mii.com
Posi-palkit
Ville Lindén Rakennesuunnittelija 044 700 8749 ville.linden@mii.com
Joona Siira Rakennesuunnittelija 040 458 9303 joona.siira@mii.com

Ohjelmistokehitys

Nimi Tehtävä E-mail
Juha Selkäinaho Senior Software Engineering Manager jselkainaho@mii.com

Hallinto

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Mika Laine Toimitusjohtaja 040 566 5886 mika.laine@mii.com
Mika Roininen Teknologiapäällikkö 050 301 8133 mika.roininen@mii.com
Juho Ojala Controller 044 575 5012 juho.ojala@mii.com
Anne Puustinen Kirjanpitäjä 040 457 0828 anne.puustinen@mii.com

MiTek Finland Oy:n laskutusosoitteet

Sähköiset laskut: Laskutusosoite:
Verkkolaskutusosoite: 003709763215 MiTek Finland Oy
Operaattori: Basware Sepänkatu 7-9
Välittäjän tunnus: BAWCFI22 11710 Riihimäki
Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, lähettäkää rekisteröitymispyyntö Baswaren portaalin käyttäjäksi sähköpostiosoitteeseemme mitek.fi@mii.com