Kiinnikkeet

Myynti Tehtävä Puhelin Sähköposti
Sakari Kronqvist Myyntijohtaja 050 463 0610 sakari.kronqvist@mitek.fi
Tommi Koskinen Myynti/tilaukset 044 700 8734 tommi.koskinen@mitek.fi
Minna Kronqvist Myynti/tilaukset 044 700 8733 minna.kronqvist@mitek.fi
Tuotanto
Sami Antinaho Tuotantopäällikkö 050 325 1299 sami.antinaho@mitek.fi
Pasi Ollikainen 044 507 5006 pasi.ollikainen@mitek.fi
Henri Äijänen 044 700 8736 henri.aijanen@mitek.fi
Varasto
Karstula 044 700 8737

Naulalevyt,
Posi-raudat

Myynti Tehtävä Puhelin Sähköposti
Mika Laine Toimitusjohtaja 040 566 5886 mika.laine@mitek.fi
Sakari Kronqvist Myyntijohtaja 050 463 0610 sakari.kronqvist@mitek.fi
Rauni Vikman Myynti/tilaukset 044 700 8730 rauni.vikman@mitek.fi
Tuotanto
Veijo Aalto Tuotantopäällikkö 0400 313 737 veijo.aalto@mitek.fi
Ilari Luoto Kunnossapitovastaava 044 517 1800

Suunnittelu

Kattoristikot Tehtävä Puhelin Sähköposti
Sami Tella Suunnittelupäällikkö 044 300 2133 sami.tella@mitek.fi
Arto Hauhia NR-suunnittelija 044 325 1005 arto.hauhia@mitek.fi
Satu Jussila NR-suunnittelija 044 300 2134 satu.jussila@mitek.fi
Matti Akkanen NR-suunnittelija 040 905 2226 matti.akkanen@mitek.fi
Sami Nurminen NR-suunnittelija 040 457 0973 sami.nurminen@mitek.fi
Terhi Hokkanen NR-suunnittelija 044 700 8747 terhi.hokkanen@mitek.fi
Posi-palkit
Ville Lindén Rakennesuunnittelija 044 700 8749 ville.linden@mitek.fi
Joona Siira Rakennesuunnittelija 040 458 9303 joona.siira@mitek.fi

Ohjelmistokehitys

Name Title E-mail
Mikko Halttunen Software Development Manager mhalttunen@mii.com

Hallinto

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Mika Laine Toimitusjohtaja 040 566 5886 mika.laine@mitek.fi
Mika Roininen Teknologiapäällikkö 050 301 8133 mika.roininen@mitek.fi
Juho Ojala Controller 044 575 5012 juho.ojala@mitek.fi
Anne Puustinen Kirjanpitäjä 040 457 0828 anne.puustinen@mitek.fi

MiTek Finland Oy:n laskutusosoitteet

Sähköiset laskut: Paperiset laskut:
Verkkolaskutusosoite: FI7811323000405145 MiTek Finland Oy
Operaattori: Nordea Sepänkatu 7-9
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH 11710 Riihimäki